Херсон °C

50 курсантів склали Присягу працівника поліції

Новости » Общество
0

50 курсантів склали Присягу працівника поліції12 жовтня з нагоди Дня захисника України на території Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ України відбувся символічний захід. В урочистій обстановці 50 курсантів 1-го курсу склали Присягу працівника поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На заході були присутні представники Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України, обласної влади, керівництво навчального закладу, обласних управлінь органів та відомств, що підпорядковуються МВС, інших правоохоронних органів, рідні та друзі курсантів.

Урочистості розпочалися з гімну України у виконання вокального ансамбля «Police Prime» та оркестру обласного главку поліції. Після чого 37 хлопців та 13 дівчат урочисто присягнули вірно служити Українському народові, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Після складання Присяги присутні гості привітали курсантів та вручили їм спеціальні жетони поліцейського. Від Головного управління Національної поліції в Херсонській області участь у заходах взяв заступник начальника поліції Херсонщини Олександр Прокудін.

Офіційна частина заходу закінчилася урочистим маршем курсантів під супроводженням оркестру ГУНП. Після чого майбутніх поліцейських із визначною подією привітали рідні та друзі. Наостанок першокурсники сфотографувалися з поважними гостями на згадку.

50 курсантів склали Присягу працівника поліції

 

50 курсантів склали Присягу працівника поліції

 

50 курсантів склали Присягу працівника поліції

 

50 курсантів склали Присягу працівника поліції

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: