Херсон °C

На Херсонщині деякі газові мережі не зможуть транспортувати газ у цьому опалювальному сезоні

Новости » Общество
0

На Херсонщині деякі газові мережі не зможуть транспортувати газ у цьому опалювальному сезоніДля безаварійної роботи газопроводів в осінньо-зимовий період в області, в цьому році, потрібно провести реконструкцію, капітальний ремонт 8 регуляторних пунктів, 28 технологічних ліній ГРП, 7 станцій катодного захисту газопроводів від корозії, 8 газових колодязів, замінити 1750 домових газових регуляторів, придбати 5 автомобілів для виконання ремонтно-відновлювальних робіт. Кошти на ці роботи повинні бути закладені регулятором - НКРЭКУ в тарифі на розподіл газу АТ "Херсонгаз"у розмірі біля 20 млн грн. Проте АТ Херсонгаз отримує лише 9 млн. грн., а сам тариф протягом кількох років не переглядався. Про це повідомляє прес-служба АТ «Херсонгаз».

На сьогодні тариф дозволяє лише на третину здійснювати заходи з ремонту мереж, а правильно буде казати - підтримувати у більш менш робочому стані.
Більш 200 км сталевих газопроводів мають вік понад 45 років, 36% ШРП мають вік понад 20 років, 66 % ГРП віком більше 20 років терміново потребують реконструкції.
Автотранспорт та обладнання на спецтранспорті підприємства, який виконує роботи із ремонту та обслуговування газових мереж, має зношення понад 50%, що не може гарантувати своєчасне прибуття на аварійний випадок та оперативну локалізацію аварійної ситуації.
Крім того, мізерні зарплати не можуть утримати фахівців газового господарства на робочому місті. Таким чином навіть в аварійних бригадах, що отримують у порівняні із іншими працівниками, трохи вищу заробітну платню, вже на сьогодні не вистачає працівників. Укупі із відсутністю достатнього фінансування пального це знову таки не може гартувати своєчасну та оперативну локалізацію аварійних випадків.
Рік стрімко добігає до свого кінця, а питання стабільної роботи газової системи сумлінно залишається на місті. Невже комусь з вищих керівників потрібно створити з Херсона, який і без цього є прикордонною з агресором територією, що один Алчєвськ?

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: