Херсон °C

Вишкіл для учнівської молоді «Покровський гарт»

Новости » Общество
0
12 – 14 жовтня комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів відкритий військово-спортивний вишкіл учнівської молоді Херсонщини «Покровський гарт» присвячений до Дня Захисника України, Дня українського козацтва, Дня створення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці.
Вишкіл, за інформацією Центру, відбувся на території табору «Старт» Бериславської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.К.Сергеєва».
У вишколі взяли участь 100 дітей з Бериславського, Великолепетиського, Верхньорогачицього, Голопристанського, Горностаївського, Олешківського, Новотроїцького районів, міст Нової Каховки та Херсона.
З самого початку учасники вчилися армійської дисципліни – підйом, відбій за розкладом, постійні шикування на плаці з доповідями хорунжому табору та ін.
Насиченою була програма вишколу. Учасники вправлялися в орієнтуванні, стрільбі з луків та пневматичної гвинтівки, розбиранні та складанні АКМ, стройовій підготовці, перетягуванні линви, проходженні воєнізованої та туристської смуги перешкод.
Після проведення навчальних занять діти змагались в інтелектуальному конкурсі «Відун», змаганнях «Чумацький шлях», «Влучний стрілець» та «Воєнізована смуга перешкод». Все це, а також тепла погода, харчування стравами з вогнища, запальні танці ввечері зробили вишкіл незабутнім.

Вишкіл для учнівської молоді «Покровський гарт»

 

Вишкіл для учнівської молоді «Покровський гарт»

 

Вишкіл для учнівської молоді «Покровський гарт»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: