Херсон °C

У Херсонській області відбудуться змагання з футболу серед команд ветеранів 40+

Общество, Спорт
0

23 жовтня в місті Херсоні в прес-клубі «Новий день» (вул. Преображенська, 26) відбудеться реєстрація команд, учасниць обласних спортивних змагань з футболу серед команд ветеранів 40+ на кубок «Новий день» пам’яті Героя України Віри Опанасівни Найдьонової. Початок о 10.00. Про ц. подію інформує прес-служба ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

На цьому спільному зібранні представників команд - учасниць та Оргкомітету також буде визначений формат змагання та жеребкування команд, складений та затверджений календар змагання. Представникам команд при собі треба мати заявку за встановленою Регламентом формою.

Самі змагання заплановано розпочати 3 - 4 листопада за правилами ФІФА (11 х 11). Регламентом дозволені зворотні заміни необмежену кількість разів.

У змаганні можуть брати участь аматорські команди ветеранів, 1978 року народження і старші, що постійно проживають на Херсонщині.

Фінальний матч, нагородження фіналістів змагання відбудуться в селі Тавричанка Каховського району.

Футбольні змагання на кубок «Новий день» мають багаторічну історію, завжди проходили у цікавій безкомпромісній боротьбі.

"Запрошуємо команди ветеранів продовжити славний спортивний літопис визначної футбольної події в області.

Ніякі грошові внески Регламентом не передбачені, лише команди-господарі поля оплачують витрати на суддівство матчів.

Команда-переможець отримає перехідний і пам’ятний кубки, диплом, грошову премію, гравці золоті медалі, дипломи, команда-фіналіст буде нагороджена пам’ятним кубком, грошовою премією і дипломом, гравці срібними медалями та дипломами", - йдеться у повідмленні.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: