Херсон °C

Херсонщина приймає участь у ІІ Міжнародній конференції з сільського туризму

Новости » Общество
0

Херсонщина приймає участь у ІІ Міжнародній конференції з сільського туризмуРозвиток сільського туризму є перевіреним світовою практикою способом підвищення доходів сільського населення. Наразі в Україні відсутня системна загальнодержавна політика в цій сфері. Для подолання проблем, які гальмують розвиток сільського туризму на базі особистих селянських та фермерських господарств, необхідне широке використання європейського досвіду. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Сьогодні, 19 жовтня, розпочала свою роботу Друга міжнародна конференція з сільського туризму, що проходитиме на протязі двох днів в столиці автономної республіки Аджарії – м. Батумі.

Головна тема конференції - «Сільський туризм як бізнес».

У конференції від України Херсонщину представляє делегація у складі заступника голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Балоня, який опікується питанням розвитку туризму в нашому регіоні, та співробітників Департаменту культури, туризму та курортів ОДА Катерини Дерев’янко і Миколи Шаповала.

У складі гостей заходу є як іноземні, так і грузинські експерти, власники гостьових будинків, турагенти, представники різних сфер сільського та екологічного туризму, урядові та неурядові організації та установи.

В рамках конференції протягом двох днів пройдуть презентації і семінари запрошених грузинських і зарубіжних експертів, екскурсійні та ознайомчі поїздки будуть проводитися по туристських маршрутах Аджарії.

Зокрема, під час конференції Андрій Балонь у своєму виступі розкрив тему: "Розвиток сільського туризму в українському Причорномор'ї: проблеми і перспективи".

Крім того, на конференції розглядалися теми:

-Село і життя в селі як туристичний продукт, бізнес і джерело доходу;

-Інновації і сільські туристичні продукти: впровадження інноваційних послуг при збереженні автентичності села;

-Перспективи і проблеми розвитку сільського туризму в Аджарії / туристична інфраструктура в селі;

-Загальні стандарти сільського туризму (стандарти обслуговування, типи гостьових будинків і т. д.) / Грузинська гостинність як бізнес;

-Урядові програми розвитку сільського туризму в Грузії та інших країнах;

-Конкуренція в сільському туризмі, позитивний і негативний вплив конкуренції;

-Залучення туристів в село і реклама.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: