Херсон °C

НПП «Нижньодніпровський» влаштовує екскурсії для школярів

Новости » Общество
0
18 та 19 жовтня до Національного парку «Нижньодніпровський» завітали учні Степанівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №17 Херсонської міської ради. Першого дня учні 4-8 класів, а другого 7-11 класів. Екскурсія проходила маршрутом «Місто тисячі джерел». На одній із ділянок Новокаховського рибзаводу діти познайомилися з африканським сомом, бестером. Дізналися, як риба зимує і чим підгодовується. Про це йдеться на сторінці НПП у Фейсбук.
Каховська ГЕС зустріла традиційною розповіддю про будування та функціонування підприємства. Після ознайомлення з греблею розмірковували про доцільність таких споруд з точки зору екології та впливу на довкілля. Набережна Нової Каховки зачарувала яскравими осінніми краєвидами. Особливо вразив учнів та викладачів той факт, що вода десятків джерел, що б’ють із підґрунтя по всіх усюдах, весь рік однакової температури. Навіть взимку люди купаються.
Степові водоспади зустріли неймовірно свіжими ароматами опалого листя та кришталевою чистотою водойм. Звуки водограя заспокоюють і налаштовують на милування дивами степової Херсонщини. Зараз осінь втілює яскраві відтінки червоного, жовтогарячого, бордового кольорів, які на тлі ясного блакитного неба особливо підкреслюють мальовниче різномаїття плавневих берегів Дніпра.
Адміністрація НПП пропонує завітати на екскурсійні маршрути «Нижньодніпровського». Запити надсилайте в повідомленнях на сторінку Національного парку в ФБ.

НПП «Нижньодніпровський» влаштовує екскурсії для школярів

 

НПП «Нижньодніпровський» влаштовує екскурсії для школярів

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: