Херсон °C

Дата запровадження порталу IGov у Херсонській міськраді невідома

Новости » Общество
0
У відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міської ради відтепер можна буде записатися за допомогою порталу IGov. Відповідне розпорядження вже підписане міським головою Володимиром Миколаєнко.
Зокрема, у документі вказано такі пункти: «Дати згоду на підключення відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб  Херсонської  міської  ради до порталу державних послуг «iGov». Начальникові відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Світлані Беседіній організувати надання адміністративних послуг у відділі, у тому числі через Інтернет-портал державних послуг «iGov».
Мабуть, численні акції та протести херсонців біля стін міської ради таки допомогли меру за 2 роки прийняти таке рішення. Поки що лишається тільки одне запитання, відповідь на яке поки що не знаходимо ні в розпорядженні міського голови ні в іншому документі: з якого числа (місяця, року) діятиме запис у порталі IGov? Адже наразі відділ реєстрації видає талони на прийом городянам на 12-14 грудня поточного року.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: