Херсон °C

Депутати не підтримали жодної зміни проекту рішення про децентралізацію

Новости » Общество
0
Депутати не підтримали жодної зміни проекту рішення про децентралізацію11 жовтня члени постійної комісії обласної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою не підтримали жодної запропонованої зміни до проекту рішення про децентралізацію. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.
Так, вчора, під час Президії Херсонської обласної ради, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер вніс пропозицію: винести на доопрацювання проект рішення ХОДА «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області», адже це питання викликало різкі розбіжність у думках серед депутатів.
Для доопрацювання питання депутати зібралися на позачергове засідання «мандатної» комісії, куди були запрошені директор Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Сілюкова і заступник начальника управління – начальник відділу з питань децентралізації та регіонального розвитку Херсонської обласної адміністрації Інна Родіонова, а також керівники населених пунктів, що досі не об’єдналися.
Однак домовитися чиновникам і депутатам так і не вдалося. Різко негативно щодо даного питання висловився депутат обласної ради Віктор Лісний:
Крім того, свою думку з цього питання висловив і голова постійної депутатської комісії з питань бюджету і фінансів Павло Філіпчук – затятий противник об’єднання населених пунктів «за залишковим принципом».
Таким чином, питання про децентралізацію вважати доопрацьованим неможна.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: