Херсон °C

Депутати впорядкували питання оренди комунального майна

Новости » Общество
0
Депутати впорядкували питання оренди комунального майнаПід час сьогоднішньої сесії депутати надали дозволи на укладення договорів оренди нерухомого комунального майна. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.
Зокрема, відповідні дозволи отримали: Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського на укладення договору оренди з Обласною лікарнею ХОСПІС, а також комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації на укладення договору оренди з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області.
Окрім цього, депутатський корпус проголосував за продовження дії договору оренди комунального майна в:
– Херсонській обласній клінічній лікарні з ФОП Бочковим П.М., ХОО НДО «Нова Україна» та Херсонським обласним інформаційно-аналітичним центром медичної статистики;
– Обласній дитячій туберкульозній лікарні з ФОП Калашніковим О.О.;
– Обласній лікарні відного лікування з ФОП Вербицькою Н.К.;
– КП «Херсонські авіалінії» з ПП «Туристична фірма Регатос-Тур» та з представництвом «Тюрк Хава Йоллари Анонім Ортаклиги» в м.Херсоні;
– Обласному кардіологічному диспансеру з Херсонським обласним центром медико-соціальної експертизи;
– Херсонському обласному госпіталю інвалідів та ветеранів війни з Херсонським обласним інформаційно-аналітичним центром медичної статистики.
Також колегіальним рішенням підтримано оголошення конкурсів на право оренди вільного комунального майна, орендодавцями яких є: КП «Херсонські авіалінії», Херсонська обласна клінічна лікарня, Херсонське вище училище фізичної культури, Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: