Херсон °C

В облдержадміністрації обговорили питання надання допомоги бездомним громадянам

Новости » Общество
0
В облдержадміністрації обговорили питання надання допомоги бездомним громадянамСьогодні, 23 жовтня, відбулось засідання координаційної ради з питань розв’язання проблем, пов’язаних з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам. Про це інформує прес-служба ХОДА.
Захід пройшов під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана та за участі директора Департаменту соціального захисту населення Геннадія Причини, представників місцевого самоврядування, правоохоронних органів, міграційної служби та профільних громадських організацій.Під час засідання Геннадій Причина прозвітував щодо роботи оперативних штабів у минулому році, наголосивши, що завдяки вжитим заходам не допущено жодної жертви через переохолодження. Також він розповів про плани щодо соціального захисту бездомних громадян та вжиття термінових дій під час надзвичайних ситуацій в нинішній осінньо-зимовий період.
Зокрема, Геннадій Причина повідомив, що наразі в області діє 23 оперативних штаби, які координують проведення заходів по зимовому періоду 2018-2019 років на місцях, а з настанням холодів планується робота 145 бригад соціального патрулювання, 32 пункти обігріву та 14 місць роздачі гарачої їжі. Крім них, є соціальні палати для бездомних осіб загальною кількістю 23 ліжко-місць, які діють на базі закладів охорони здоров’я області.
Також на засіданні повідомлено, що для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних громадян, на 2018 рік у міському бюджеті заплановано фінансову підтримку Херсонського міського центру обліку бездомних осіб в розмірі 56 тис. грн. Слід зазначити, що за 9 місяців поточного року профінансовано на суму 37,8 тис. грн.
Наприкінці координаційної ради Вадим Чабан поставив ряд задач, серед яких, зокрема, забезпечення готовності до оперативного розгортання місць для ночівлі та обігріву, пунктів роздачі гарачої їжі та теплого одягу, а також посилення співпраці з недержавними організаціями та отримувачами гуманітарної допомоги щодо надання необхідного бездомним особам.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: