Херсон °C

На Херсонщині вилучили з обігу більше тонни фальсифікату солодковершкового масла

Новости » Общество
0
Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області провели моніторинг виробників масла солодковершкового на території  області. Про це йдеться на сайті управління. Було виявлено реалізацію:
- фальсифікат масла солодковершкового селянського 73% ТОВ «Барський молокозавод», Вінницька область;
- фальсифікат масла солодковершкового «Екстра» 83% ТОВ Богодухівський молзавод, Харківська область;
- фальсифікат масла солодковершкового бутербродного ТМ «Волошкове поле» 6,25% ПАТ «Юрія», м. Черкаси;
- фальсифікат масла солодковершкового селянського 73% ТОВ «Еней», Житомирська область;
- фальсифікат масла солодковершкового «Веселая деревня», Житомирська область.
Згідно відповідного законодавства з обігу було вилучено фальсифікованого масла 1122,4 кг. Крім цього на підприємствах області провели позапланові перевірки, під час яких фахівці виявили що: 
- у ТзОВ «Торговий дім «Золотий стрілець» був фальсифікат солодковершкового масла фасованого 73%, виробництва ТОВ «Еней». Фальсифікат масла повернуто в кількості 780 пачок по 0,2 гр. на завод виробника;
- у ТзОВ «Мережа Плюс», що у Новій Каховці, виявлено фальсифікат солодковершкового масла фасованого 73% «Красноградське», виробництва Харківської філії ТОВ «Богодухівський молзавод». Фальсифікат масла повернуто в кількості 504,4 кг на завод-виробник.

Зараз робота, щодо контролю за обігом масла солодковершкового, на території Херсонської області ще триває.
Також фахівці відділу безпечності харчових продуктів проінспектували заклади громадського харчування з виготовлення та реалізації вуличної їжі. Всього було проінспектовано 44 заклади громадського харчування з виготовлення та реалізації вуличної їжі.
У результаті перевірок виявлена низка порушень харчового законодавства, внаслідок чого на порушників складено 9 протоколів по притягненню до адміністративної відповідальності, винесено 9 рішень про тимчасове припинення обігу харчових продуктів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: