Херсон °C

Водоканал отримав два нових автомобілі

Новости » Общество
0
Нещодавно водіям диспетчерської служби Водоканалу були передані ключі від 2 нових автомобілів RENAULT MASTER – фургонів, призначених для доставки ремонтних бригад до місць усунення аварій на міських мережах водопостачання та водовідведення. Як повідомляє прес-служба Водоканалу, автомобілі городяни вже бачили у День міста на параді нової техніки Водоканалу.
Renault Master - надійний і економічний фургон, який при невеликих розмірах, що важливо у районах щільної забудови, має високу вантажопідйомність та пасажиромісткість 6+1 (шість чоловік бригади та водій).  Кабіна для працівників обладнана кондиціонером та автономним опалювачем. У порівнянні з попередниками при більшій потужності двигуна (91,6 кВт) спецмашина використовує практично в два рази менше пального, що дає вагому економію ресурсу. 
Техніка придбана за рахунок інвестиційної складової тарифу за 2018 рік. Вартість однієї машини з урахуванням оснащення складає 1,1 млн.грн.
- Ми поступово оновлюємо автопарк підприємства. Цілодобова робота диспетчерської служби вимагає швидкості та оперативності.  Нова техніка піде на заміну старої та дозволить оперативно реагувати на заяви споживачів, поліпшити якість обслуговування мереж, а значить, і водопостачання населення, - зазначив директор  МКП «ВУВКГ м.Херсона» Михайло Чемерис.
На сьогодні завершена процедура оформлення документів і автомобілі готові «до бою»! Отже, на вулицях міста за Вашими викликами зʼявляться нові, мобільні та компактні, машини диспетчерської служби Водоканалу, які прийдуть на допомогу у будь-який час та пору року!  
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: