Херсон °C

Андрій Гордєєв взяв участь у канадсько-українському інвестиційному форумі

Новости » Общество
0
23 жовтня у м.Торонто голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв у складі урядової делегації взяв участь у першому канадсько-українському інвестиційному форумі CUTIS Investment Roadshow, на якому було презентовано можливості розвитку Херсонського морського торгового порту. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
З нагоди річниці Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA) понад 150 учасників, серед яких представники бізнесу та державного сектору обох країн, зібралися на Форум для ознайомлення з інвестпроектами та обміну досвідом.
Зокрема, у ході заходу 20 українських компаній представлять свої проекти у сферах інфраструктури, природних ресурсів, сільського господарства та інформаційно-комунікаційних технологій на загальну суму інвестицій близько 1,5 млрд дол. США.
Також присутні високо оцінили проміжні результати співпраці України та Канади і висловили зацікавлення у поглибленні партнерства.
«Сподіваюся, що Херсонщина також зацікавить канадських інвесторів реалізовувати проекти щодо розвитку інфраструктури та морських портів», - зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
Довідково: Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.
Проект CUTIS реалізує програму підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT у п’яти пріоритетних секторах: виробництво одягу, взуття, меблів та кондитерських виробів, а також ІТ-послуги.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: