Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Відновимо «Водні ворота України»

Новости » Общество
0
У Мозирі (Білорусь) у рамках першого Форуму регіонів під головуванням Першого заступника Міністра транспорту і комунікацій Республіки Білорусь триває круглий стіл з питань розвитку річного судноплавства між Білоруссю та Україною, де херсонська делегація вкотре акцентувала увагу учасників заходу на проекті під назвою «Водні ворота України». Про це у Фейсбук пише голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.
«Реалізація проекту сприятиме налагодженню торгових зв’язків з іншими країнами, дозволить експортувати та імпортувати продукцію та об’єднає товарні потоки Прибалтики, Скандинавії та Азіатських країн. Проект передбачає відновлення водного шляху Е-40 шляхом проведення днопоглиблювальних робіт компанією «Нібулон» для подальшого впровадження контейнерних перевезень і транспортування навалочних вантажів по річці Дніпро до Республіки Білорусь (потенційний вантажообіг до 25 млн тонн на рік).
Ключовим інфраструктурним об’єктом для запровадження комплексного транспортного коридору, що з’єднувати товарні потоки з країн Близького Сходу й Азії та Європу, може стати новий спеціалізований річковий термінал з відвантаження вантажів на річковий та морський трап сорт на території Білозерського району Херсонської області. Робота над реалізацією даного масштабного проекту вже розпочата якірним інвестором ТОВ СП «НІБУЛОН».
Проект передбачає будівництво 5 причалів для можливості одночасного обслуговування до 4 Панамаксів, будівництво зернового терміналу потужністю 4 млн/тонн на рік, масло екстракційного заводу, комплексу з перевалки генеральних вантажів та газового LNG терміналу. Орієнтовна вартість проекту становитиме 400 млн дол.США, буде створено близько 800 нових робочих місць», - зазначає Андрій Анатолійович та додає, що «ця зустріч дасть конкретні рішення щодо розвитку річкової логістики. І ми запропонуємо їх Президенту України Петру Порошенку та Президенку Білорусі Олександру Лукашенку, які завтра долучаться до роботи першого Форуму регіонів»
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: