Херсон °C

У Херсоні обиратимуть кандидата в Президенти

Новости » Общество
0
Херсонські укропівці запрошують городян і мешканців області на зустріч з учасниками перших президентських праймеріз УКРОПу Олександром Шевченком, Іриною Головатенко та Оксаною Тунік-Фриз. Учасники праймеріз проведуть публічні дебати та дадуть відповіді на питання, які хвилюють херсонців.
УКРОП - єдина партія, яка вирішила скористатися світовим досвідом. Укропівці оголосили про свій намір провести праймеріз ще 4 березня 2018 року. Вже кілька днів поспіль в центрі та усіх мікрорайонах міста розставлені намети з інформаційними буклетами щодо проведення праймеріз.
Усі бажаючі можуть ознайомитися з програмами кандидатів та перебігом події. Президентські праймеріз УКРОПу проходять у кілька етапів: реєстрація кандидатів, презентація їхніх програм у різних областях країни та проведення голосування, за результатами якого на партійному з’їзді висунуть кандидата на пост Президента. Головна мета - визначитися з єдиним кандидатом від політичної сили, щоб уникнути ситуації, коли однопартійці відбирають голоси одне в одного під час основних виборів. Зараз триває всеукраїнський тур-презентація учасників праймеріз УКРОПу, у який залучені 23 області України. 27 жовтня, в суботу, укропівці представлять свої програми на розгляд херсонців. Захід відбудеться у Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша, о 14:00.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: