Херсон °C

Херсонських школярів вчать безпечної дороги додому

Новости » Общество
0
Сьогодні ювенальні поліцейські спільно з патрульними та бібліотекарями провели для учнів молодших класів херсонських шкіл тренінг-гру з безпеки дорожнього руху «Моя безпечна дорога додому», організаторами якої є Херсонська обласна бібліотека для дітей та благодійний фонд «Майбутнє Херсонщини». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
Діти брали участь у захопливих вікторинах, виконували практичні завдання, в ігровій формі повторювали Правила дорожнього руху та моделювали різні ситуації, які можуть виникнути на дорогах. Ювенальні поліції розповіли школярам про те, як уникнути потенційних небезпек на шляху по дорозі додому (грабежів мобільних телефонів на вулиці та їх крадіжки у громадському транспорті, шахрайства). Поліцейські нагадали школярам правила безпечної поведінки на вулиці і вдома, про необхідність використовувати на одягу світловідбивні елементи, поговорили про те, як слід поводитися при спілкуванні з незнайомими людьми. 
- Метою цього творчого заходу стало виховання у дітей культури поведінки на дорогах, а також формування стійких навичок безпечної поведінки на вулиці, - зазначив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько. - Дуже важливо, щоб кожна дитина знала свою дорогу від школи додому і назад: де правильно перейти проїжджу частину, де розташовані світлофори і пішохідні переходи, як доїхати додому на громадському транспорті.
На завершення заходу поліцейські роздали учням профілактичні пам'ятки з попередження та протидії торгівлі людьми, побажали дітям бути уважними та обережними.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: