Херсон °C

Центр зайнятості інформує громадян щодо проходження військової служби за контрактом

Новости » Общество
0

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Херсонської обласної служби зайнятості на сьогоднішній день є співпраця з військовими комісаріатами в частині проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо популяризації служби в Збройних Силах України.

Кожним центром зайнятості області проводиться відповідна робота щодо підвищення іміджу Збройних Сил України серед цивільного населення шляхом інформування та мотивування громадян до проходження військової служби за контрактом.

Протягом січня-вересня 2018 року за участю військових комісаріатів проведено більше 300 масових заходів, у яких взяли участь майже 4,0 тис. осіб, які скористалися послугами обласної служби зайнятості. Про це інформує відділ організаційно-інормаційної роботи та архівної справи Херсонського обласного центру зайнятості.

Нещодавно в Херсонському обласному центрі зайнятості відбулась відео-презентація 79 окремої десантно-штурмової бригади з метою оперативного і якісного підбору кадрів на військову службу за контрактом.

До відеозв’язку були підключені філії Херсонського обласного центру зайнятості, міськрайонні та міський центри зайнятості.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: