Херсон °C

У Херсонській області запрацює перший центр вермікультури

Новости » Общество
0
Через два тижні у Херсонській області запрацює перший центр вермикультури. Організація займатиметься наданням консультаційної допомоги щодо розведення дощових черв’яків та виготовляти спеціальне обладнання для вермиферм. Про це повідомляє АгроЮг.
Відкриття нового центру було анонсоване під час проведення семінару, на Харківщині, де експерти розповіли, як правильно створити та розвивати вермикультури.
Нагадаємо біогумус з вермиферм використовується для виробництва суміші для теплиць та вирощування розсади, як біoдoбривo при закладанні cадів та ягідників, а також для підживлення дoрocлих садів. В свою чергу, черв’ячна маса слугує матеріалом для виготовлення цінного черв’ячного порошку.
«У кого є надлишки, можна сушити хробака і з нього робити порошок. Правильно приготовлений для фармакології черв’ячний порошок коштує 1 тис. доларів за 1 кг. Продавши тільки 1 тонну порошку, ви можете отримати 1 млн. доларів. Але, щоб отримати 1 тонну порошку, потрібно затратити 10 тонн живого хробака. Це ще одна окрема ніша», — розповів у ході проведення семінару бізнес-консультант з вермикультивування Ігoр Пoпкo.
Також він додає, що з черв’ячної маси можна робити кормові добавки, а також виcoкoбілкoвий екoлoгічний кoрм для відгoдівлі птиці та риби.
За словами директора Дмитра Ярошевського, центр вермикультури займатиметься наданням консультаційної допомоги у розведенні черв’яків та організації вермиферм. Тут також будуть розводити сім’ї черв’яків і виготовляти спеціалізоване обладнання для вермиферм. А будь-який бажаючий зможе отримати консультацію від експертів.
Офіційну дату відкриття повідомить Департамент АПР Херсонської ОДА.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: