Херсон °C

У Херсоні у батьків забрали двох дітей

Новости » Общество
0

Працівники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей провели рейд у Суворовському районі м.Херсона і перевірили умови проживання дітей у п’яти родинах, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Поліцейські перевірили побутові умови проживання сімей, наявність у дітей теплого одягу, їжі, іграшок, місць для навчання та відпочинку, а також фізичний і психологічний стан дітей. У двох родинах виявили грубі порушення санітарних норм, у квартирах був повний безлад, всі речі брудні, не було продуктів харчування і діти мали незадовільний вигляд. Крім того, в одній з цих родин у квартирі знаходилися майже десяток собак, які були недоглянуті та голодні.

Зважаючи на такі умови, поліцейські і працівники служби у справах дітей прийняли рішення вилучили з родин 6-річного хлопчика і 4-річну дівчинку. Їх відвезли у центр соціально-психологічної реабілітації дітей. А звідти дівчинку направили для лікування у медзаклад. На батьків поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

- Загалом, з початку року ювенальні поліцейські склали понад тисячу адміністративних протоколів на батьків, які неналежно доглядають за дітьми, - повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: