Херсон °C

У Дніпровському районі м.Херсона готуються до зими

Новости » Общество
0

У Дніпровському районі м.Херсона готуються до зими29 жовтня відбулося планове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дніпровського району м. Херсона та нарада з фахівцями з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання району за участю представників Служби порятунку. Про це інформує прес-служба ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Розпочалась засідання з промови начальника 10-ї ДПРЧ про підготовку до осінньо-зимового періоду 2018/2019 років. Вінзвернув увагу на забезпечення заходів щодо приведення закладів освіти, охорони здоров'я, закладів відпочинку, підприємств, установ, організацій району у належний протипожежний стан. Далі зупинились на питаннях Планового засідання, зокрема, на стані протипожежного водопостачання об'єктів та населених пунктів Дніпровського району м. Херсона,попередження виникнення пожеж в осінньо-зимовий період у житловому секторі та на суб’єктах господарювання. Також під час опалювального сезону планується проведення місячника пожежної безпеки в житлі, перевірки стану готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту, стану протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості на території Дніпровського району м. Херсона.

У підсумку надано пропозиції посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки осінньо-зимового періоду в приватному житловому секторі та на об’єктах з масовим перебуванням людей та підготувати розрахунок додаткових сил і засобів служб цивільного захисту району, які можуть бути задіяні до реагування на випадок погіршення погодних умов у зимовий період 2018 – 2019 років.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: