Херсон °C

Херсон повертається у 90-ті роки

Новости » Общество
0
Сьогодні в Херсоні мешканці гуртожитків вийшли на акцію протесту – і перекрили рух біля міської ради. Напередодні АТ «Херсонобленерго» попередило мешканців заздалегідь та відключило електропостачання, адже обслуговуючі компанії (ЖЕУ) накопичили понад 2 млн. грн. боргів перед АТ.
Питання, щодо погашення боргів, було включене в порядок денний сесії міської ради. Однак, вчора на нього не зібралось достатньо депутатів, і мер Володимир Миколаєнко оголосив перерву до п’ятниці. Саме у п’ятницю депутати мають повернутися до питання перерозподілу бюджетних коштів в сумі 73,3 млн. грн. профіциту. Однак, як зазначають деякі депутати, кошти херсонським ЖЕУ виділяються мало не кожного засідання сесії. Тож, звідки накопичені борги – невідомо…
«Гуртожиток № 15 за адресою Зала Егерсег 27 раніше обслуговувало КП «Дніпровець», зараз обслуговування передано до ЖЕК № 1 Суворовського району, на фото - документ частини розподілу бюджетних грошей, і вони (ЖЕКи) всі отримали гроші, в тому числі і на оплату електроенергії», - повідомляє в соцмережі депутат Віталій Богданов.

Херсон повертається у 90-ті роки

 

Коли буде погашено «напрацьовані» борги подібними «управляючими компаніями» - наразі невідомо.  Як і те, скільки ще херсонцям терпіти подібні знущання у вигляді вимкнення електрики… Невже Херсон повертається до темних 90-тих?
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: