Херсон °C

Перемовини з мером Херсона – користь для городян невелика

Новости » Общество
0
Мешканці гуртожитків Херсона, в яких вимкнули електроенергію через борги ЖЕКів, перейшли від протестувального мітингу до кабінету міського голови Водомира Миколаєнка. У протестувальників була лише одна вимога – аби у їхніх помешканнях увімкнули світло. На різні голосні вигуки мер Володимир Миколаєнко спробував виправдатись, говорячи:
- Я вчора навіть ночував тут у кабінеті, намагаючись вирішити проблему з електрикою.
Натомість розлюченімешканці гуртожитків почали висловлювати власні думки:
- Від вас одні обіцянки і більше нічого! Діти вдома на канікулах сидять без світла, люди похилого віку залишились в холодних оселях. Ми вчора по всьому місту бігали. А ЖЕК № 1 (який і заборгував обленерго кошти) вчора взагалі слухавки не брав! Ви (до мера) підійшли до нас сьогодні о 7:50 на мітингу і сказали, що світло буде через 2 години - зараз вже пройшло набагато більше часу, а світла в наших оселях немає!
Найбільше мешканців гуртожитків обурює те, що всі протестувальники за комунальні послуги розрахувались. І боргів перед ЖЕКом № 1 не мають – а отже мають повне право на повне забезпечення комунальною послугою.
Делегація протестувальників у мерії вела перемовини з міським головою Володимиром Миколаєнком досить довго. Після чергової обіцянки мера та всіх відповідальних чиновників про поновлення електропостачання в гуртожитках, протестувальники розійшлися.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: