Херсон °C

У ХДУ відбулося засідання Вченої ради

Новости » Общество
0

29 жовтня у Херсонському державному університеті відбулося засідання Вченої ради. Про це повідомив народний депутат Олександр Співаковський.

«На порядок денний були винесені важливі питання, серед яких – затвердження перспективного плану розвитку за напрямами (освітній процес, наукова робота, соціогуманітарний напрям, міжнародна діяльність, фінансове забезпечення й розвиток інформаційно-комунікаційних технологій та матеріально-технічної бази), перспективних планів розвитку факультетів ХДУ та ключові показники ефективності реалізації Стратегічного плану ХДУ на 2018-2023 рр. Ухвалення цих стратегічно важливих документів – є знаковою подією для університету. Завдяки їм виш зміцнить свої позиції на ринку освітніх послуг, створить мотиваційне середовище та покращить показники наукової роботи, міжнародної діяльності, науково-педагогічного потенціалу з метою входження у рейтинги кращих університетів України.
Також на засіданні члени Вченої ради затвердили склад та положення про наглядову раду ХДУ.

 

Варто зазначити, що ця рада створена не лише задля розв’язання перспективних завдань розвитку вишу, його ефективної взаємодії з державними органами й органами місцевого самоврядування, науковою та педагогічною громадськістю, суспільно-політичними організаціями в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності й конкурентоспроможності ХДУ. Але головне – кожен із членів наглядової ради матиме доступ до будь-якої інформації, у тому числі і фінансової. Окрім цього, ми чекаємо, що вони доєднаються до розбудови вишу.
Члени Вченої ради прийняли одноголосне рішення схвалити склад наглядової ради та рекомендувати Міністерству освіти і науки України затвердити наглядову раду Херсонського державного університету у такому складі: народний депутат України Сергій Хлань; голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв; директор фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Микола Бабенко; блогер, головний редактор інтернет-видавництва «Херсонська правда» Тарас Бузак; головний лікар Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Карабелеша Алла Малицька; голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер; народний депутат України Федір Нєгой; депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков; засновник холдингу «Автопланета» Роман Романов; секретар Херсонської міської ради VІІ скликання Олена Урсуленко.
На засіданні Вченої ради мав слушну нагоду висловити вдячність своїм колегам. Адже завдяки їхній роботі рейтинг Херсонського державного університету значно підвищується.

На моє глибоке переконання, в першу чергу, варто виконувати ті обіцянки, які ти даєш колективу. І все те, що я обіцяв, намагаюся поступово втілювати у життя. У Херсонському державному університеті влітку вже відкрилися сучасні лабораторії з хімії і робототехніки, у вересні – невеличка їдальня у навчальному корпусі № 5, і незабаром завершуємо ремонтні роботи у бібліотеці та спортивній залі.
Днями розпочалися роботи по вдосконаленню системи інформаційно-комунікаційних технологій, адже, як виявилося, у цьому напрямку існують деякі проблеми.
До того ж, тривають роботи з будівництва басейну, і вже у січні на території вишу з’явиться новий сучасний спортивний комплекс. Хочеться зазначити, що інфраструктура закладу – це інфраструктура і міста, і області. Створення басейну – це піклування про здоров`я наших громадян, а тому будуть встановлені квоти для відвідування його студентами і Херсонського національного технічного університету, і Херсонського державного аграрного університету, і Херсонської державної морської академії, а також дітей та дорослих нашого міста.
Створення екосистеми: освіта, місто, область, а не тільки жорстка конкуренція, - це є шлях в майбутнє!»
, - написав О.Співаковський.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: