Херсон °C

Електропостачання до об’єктів комунальних підприємств буде відновлено

Новости » Общество
0

Між керівництвом АТ «Херсонобленерго» та міським головою досягнуто домовленості: електропостачання до об’єктів комунальних підприємств буде відновлено. Про це повідомляє прес-центр «Херсонобленерго».

До керівництва АТ «Херсонобленерго» звернувся міський голова м.Херсон Володимир Миколаєнко з проханням відновити електропостачання, особисто гарантуючи оплату комунальними підприємствами заборгованості до грудня поточного року.

Товариство, зважаючи на приведені аргументи, пішло на зустріч міському голові і сподівається на дотримання взятих зобов’язань по сплаті у повному обсязі боргів у сумі понад 2 мільйони гривень за спожиту електричну енергію, та в подальшому вчаснійсплаті поточних рахунків.

Товариство не має на меті обмежувати електропостачання своїм абонентам, а сподівається на встановлення міцних партнерських та доброзичливих взаємовідносин зі споживачами.

Нагадаємо, за борг у сумі понад 2 мільйони гривень за спожиту електроенергію було відключено від електропостачання об’єкти комунальних підприємств-боржників.

У разі порушення домовленості відключення електропостачання буде відновлено.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: