Херсон °C

У проект будівництва мостопереходу буде внесено деякі корективи

Новости » Общество
0
У проект будівництва мостопереходу буде внесено деякі корективиПро це 30 жовтня повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час перевірки будівництва шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Залаегерсег у Херсоні. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.
«Ми йдемо в ногу з часом, тому плануємо коригувати ІІ-ІІІ чергу, бо технічні рішення, які були закладені в 2008-2010 роках, вже несучасні. Зараз є інші, більш економічні. Плюс є бачення того, як оптимізувати схему транспортної розв’язки. Тому на наступний рік ми закладаємо кошти, щоб змінити проект і при цьому не переривати процес будівництва. Добудуємо І чергу, і відразу перейдемо до ІІ», - наголосив Андрій Гордєєв.Під час перевірки підрядник проекту ознайомив присутніх з роботами щодо налагодження дорожньої системи від просп. Адмірала Сенявіна до мостопереходу, а також із будівництвом надземної частини споруди.
Наприкінці голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв подякував народним депутатам України за відстоювання даного питання у парламенті, а також підсумував хід перевірки: «Ми ставимо задачу, щоб до середини листопада на ділянці дороги від просп. Адмірала Сенявіна до мостопереходу вже було покладено асфальт. І паралельно протягом місяця ми маємо зробити споруди, щоб встановити на них балки для надземної частини мостопереходу. Це також реалізується вже у листопаді-грудні цього року».
У свою чергу, народний депутат України Олександр Співаковський, який також виїхав проінспектувати надважливий для Херсонс інфраструктурний об’єкт,  зазначив: «Міська та обласна влади, а також Кабмін і народні депутати зробили все, щоб кошти на будівництво мостопереходу були виділені. Далі відповідальність покладається на будівельника. Дуже великий об’єм робіт зроблено, але херсонці чекають не процесу, а результату».
Щодо фінансової сторони питання, то за інформацією Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ОДА, в 2018 році на реалізацію проекту передбачено 132,5 млн грн. На теперішній час отримано фінансування в сумі 118,9 млн грн, з них виконано робіт на суму 50,5 млн грн.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: