Херсон °C

Сміття біля баків у Херсоні: під’їхав, викинув, поїхав

Новости » Общество
0
Фахівці міського управління Держпродспоживслужби продовжують рейди санітарного стану міста Херсон. Цього разу до них долучилися і працівники міської інспекції з благоустрою.
Під час рейду виявлено стихійне сміттєзвалище біля двору будинку № 30 по вул. Старообрядницькій та навпроти будинку № 47 по вул. Суворова, де поруч з 4 контейнерами для сміття звалено обрізані гілки дерев, опале листя, пакети з побутовим та будівельним сміттям. В незадовільному санітарно-гігієнічному стані знаходиться сквер (напроти Католицького костелу) між вулицями Старообрядницька і Суворова, в якому, не зважаючи на розміщення інформаційної дошки щодо заборони створення стихійного сміттєзвалища, всюди розкидане сміття, пакети, пляшки тощо.
Однак виявилось, сміття сюди звозять – спеціалісти зафіксували факт самовільного скидання сміття за адресою Старообрядницька, 35. Водій фургона «ФІАТ» під’їхав та прямо з авто викинув сміття на стихійне сміттєзвалище. А на кузові авто було написано номер сервісної компанії, яка займається збором сміття та його вивезенням по всьому місту. Розмовляти з працівниками інспекції водій відмовився і поїхав.  
Натомість фахівці Держпродспоживслужби передали матеріали про цей випадок до поліції.

Сміття біля баків у Херсоні: під’їхав, викинув, поїхав

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: