Херсон °C

В Херсонській ОДА поговорять про реформи в енергоефективності

Новости » Общество
0
Завтра, 1 листопада об 11.00 в облдержадміністрації (І поверх, зал засідань) відбудеться інформаційний семінар для голів райдержадміністрацій, очільників міст, представників об’єднаних територіальних громад, банківських установ, керівників бюджетних установ та голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на тему: «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад». Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Організатори заходу - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального-господарства України за підтримки українсько-німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» та за сприянням Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації
Ціль - підвищити спроможність національних інституцій щодо ефективного впровадження процесу реформ у сфері енергоефективності.
Під час семінару організатори заходу нададуть фахову інформацію з окремих процесів реформування в сфері енергоефективності, проконсультують щодо створення системи моніторингу енергоефективності для будівель бюджетної сфери. Представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та представники об’єднаних територіальних громад поділяться досвідом роботи в напрямку енергоефективності та енергозбереження.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: