Херсон °C

У Гладківській ОТГ завершено реалізацію проекту, вартістю майже 1 млн. грн.

Новости » Общество
0
Перша, утворена в Голопристанському районі на Херсонщині об’єднана територіальна громада, яка об'єднала Гладківську та Таврійську сільські ради, у новому статусі отримала унікальну можливість кардинально покращити матеріально-технічну базу та стан своїх освітніх закладів. Завершено реалізацію проекту на понад 943 тисячі гривень з капітального ремонту – заміни на енергозберігаючі – вікон та дверей у Таврійській ЗОШ І–ІІІ ступенів, де вже повністю замінили 154 вікна та 10 вхідних дверей. Про це повідомляє Децентралізаційний марафон у соціальній мережі.
На стадії завершення й капітальний ремонт першого поверху та покрівлі дошкільного навчального закладу «Ялинка» в селі Гладківка на суму понад 1,5 мільйона гривень за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ.
Таких масштабних асигнувань на капітальні ремонти освітні заклади не бачили упродовж багатьох десятиліть. Сьогодні це дає можливість покращити умови перебування дітей, комфортне здобуття освіти і за рахунок застосування енергозберігаючих технологій суттєво зекономити кошти місцевого бюджету.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: