Херсон °C

В ОТГ Асканія-Нова відбудеться акція «Впливай на бюджет своєї громади!»

Новости » Общество
0
В ОТГ Асканія-Нова, а саме в смт. Асканія-Нова , 2 листопада о 10:00 год. на ринковій площі відбудеться акція «Впливай на бюджет своєї громади!».
В ході акції мешканці громади отримають актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також зможуть залишити свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік. Організатором акції, яка проходить в Україні вже втретє, виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». 
Основними завданнями проведення вуличної акції є інформування жителів про питання місцевих бюджетів та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громад зможуть в доступній формі отримають роз’яснення стосовно бюджету громади: як формується бюджет, куди витрачаються кошти, що заплановано на майбутнє. Про це йдеться на сайті ОТГ:
«Важливе завдання акції полягає в залученні активних мешканців до участі в бюджетному процесі. Адже, як можна розвивати громади, не знаючи, чого прагнуть її мешканці, і який розподіл бюджетних коштів вважають справедливим та правильним. Зокрема, жителі нашої громади зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету ОТГ Асканія-Нова селищної ради  на 2019 рік та безпосередньо поспілкуватись з головою громади та профільними спеціалістами.
Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були коректно і конкретно сформульовані
», - йдеться у повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: