Херсон °C

Енергоефективність - це можливості для розвитку громад

Новости » Общество
0
Сьогодні, 1 листопада, в обласній державній адміністрації відбувся інформаційний семінар на тему: «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад». Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Цей семінар організований представниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та українсько-німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Департаментом житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації для голів районних державних адміністрацій, очільників міст, представників об’єднаних територіальних громад, банківських установ, керівників бюджетних установ та голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Семінар покликаний поінформувати про підвищити спроможність національних інституцій щодо ефективного впровадження процесу реформ у сфері енергоефективності.
Консультант проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується GIZ, Ірина Гудзь детально розповіла про допомогу уряду Німеччини Україні у сфері енергоефективності, спільну діяльність і перспективи.
«За останні півтора роки відбулося дуже багато змін, тому наразі спільно з Мінрегіонбудом імплементуємо Директиву 27 Європейського Союзу «Про енергоефективність», - пояснила Ірина Гудзь.
Артур Обідник, державний експерт Експертної групи енергозбереження в сфері ЖКГ Директорату енергоефективності, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, у презентації розповів про діяльність Міністерства щодо впровадження реформ енергоефективності та про інструменти державної підтримки енергоефективних заходів у житловому секторі.
За словами Артура Обідника, комплекс житлово-комунального господарства є найбільшим споживачем енергоресурсів. Це і багатоквартирні житлові будинки, і будівлі бюджетної сфери, а ОСББ є ключовим учасником програми Фонду енергоефективності.
Так, під час семінару організатори надали фахову інформацію з окремих процесів реформування в сфері енергоефективності, проконсультували щодо створення системи моніторингу енергоефективності для будівель бюджетної сфери.
Представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та представники об’єднаних територіальних громад ділилися досвідом роботи в напрямку енергоефективності та енергозбереження.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: