Херсон °C

У Херсоні вже на тротуарах мерія видає землю під забудівлю

Новости » Общество
0

Як повідомляє секретар Херсонської міської ради, деякі депути вкрай обнагліли. Так вони лобіюють виділення комунальної землі своїм знайомим в центрі міста практично на тротуарах.

«На жаль, таке можливо. Не дивлячись на те, що питання 53 порядку денного XXIV сесіі міської ради було відпрацьовано згідно із вимогами Закону України та регламенту Херсонської міської ради щодо підготовки документів і проектів рішень на засідання сесіі міської ради, все ж таки було доповнено з голосу 4-ма пунктами, один із яких - просто кричущий! П. 61 - про виділення 600 кв. м. із земель комунальної власності на розі вул. Іллі Кулика та пров. Інгульського.
Депутат Романюк О.Я виступав, звертаючи увагу на незаконність цього питання, але ж його не почули. Ось так виглядають ці 600 кв.м. зараз. Я не підпишу таке рішення, написала заперечення. Це є яскравий приклад того, коли із-за одної такої пропозиції вимушені страждати всі. Ознайомитися із проектом рішення і рішенням сесіі (після підписання міським головою) можна на сайті Херсонської міської ради.
Відвідала також ще декілька земельних ділянок, що увійшли до переліку питань порядку денного сесіі міськради. Вражає!», - пише в соціальній мережі Елена Урсуленко.

У Херсоні вже на тротуарах мерія видає землю під забудівлю

У Херсоні вже на тротуарах мерія видає землю під забудівлю

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: