Херсон °C

Хелловін по-українськи: мавки, русалки та смачні гарбузові стейки

Новости » Общество
0
31 жовтня на подвір’ї Херсонського обласного Центру народної творчості (ОЦНТ) відбувся театралізований захід «Хелловін по-українськи». Оскільки головним атрибутом Хелловіну є гарбуз – поширена в Україні рослина, то і саме свято українці прийняли досить тепло і для багатьох 31 жовтня є, в першу чергу, святом гарбуза.
Тож, ОЦНТ, який культивує українське народне мистецтво, створив театралізований захід за участі персонажів слов’янської міфології та героїв українських казок. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
Кого тут тільки не було. Чорти, відьми, упирі кружляли у танку з мавками, русалками, лісовиками, водяниками, потерчатами, ворожбитами та іншою нечистю. А кожному, хто був присутній на заході, організатори запропоновали смачну кашу з гарбуза: від традиційної української з рисом до гарбузових каш з курагою, чорносливом, родзинками, горіхами, кунжутом.
«Аби не втрачати наші українські традиції, ми вирішили створити свято Кабака. Сьогодні весь інтер’єр створений з гарбуза, зварено гарбузові каші, навіть стейки сьогодні ми готуємо лише з гарбуза. І в цьому наша ізюминка. Ніхто до нас не готував такі стейки», – зазначив в.о. директора Херсонського обласного Центру народної творчості Володимир Капелюшник.
Свято, як кажуть, вдалося на славу. Не відступаючи від українських традицій та запозичивши трохи настрою з нібито чужого нам свята, вдалося створити неповторну атмосферу, де гармонійно вживаються дві протилежні культури. Гості насолодилися чудовою театралізованою концертною програмою, скуштували різні види каш, а також взяли участь у тематичних конкурсах та майстер-класах, зокрема, кабаковому карвінгу.

Хелловін по-українськи: мавки, русалки та смачні гарбузові стейки

 

Окрім цього, продегустувавши гарбузові каші, члени журі визначили переможців у таких номінаціях:
– «Гарбузова феєрія смаку!» (найсмачніша каша) – студентський та викладацький склад Херсонського кулінарного училища;
– «Гарбуз – у всіх стравах туз!» (найбільше страв із гарбуза) – ансамбль народної пісні «Арнаутські зорі» Будинку культури с. Комишани, директор Світлана Горло;
– «Гарний стіл – очам на радість!» (яскрава та оригінальна подача страв) Колектив Дніпровського СБК Білозерського району, директор Олена Бутковська;
– «Дивовижне перетворення гарбуза» (незвичайна страва з гарбуза) – творчий колектив Зеленівського СБК Херсонської міської ради, директор Валентина Киливник.

Чудовий захід став результатом спільної праці Училища культури, факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету та Херсонського обласного Центру народної творчості.

Хелловін по-українськи: мавки, русалки та смачні гарбузові стейки

 

Хелловін по-українськи: мавки, русалки та смачні гарбузові стейки

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: