Херсон °C

Андрій Гордєєв звернувся до ректорів херсонських ВНЗ з проханням

Новости » Общество
0
Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв звернувся до ректорів херсонських ВНЗ з проханням змінити підхід до профільної освіти інженерів та новітніх спеціалістів. Про це він заявив на зустрічі під час звіту народного депутата України Олександра Співаковського з ректорами ВНЗ.
- Звісно, приємно відзначити, що співпраця з Олександром Володимировичем завжди дає плідні результати, і його робочий вектор завжди має правильний напрям. З'явилося багато реалізованих проектів за його сприяння, попереду ще багато роботи. Інформація щодо внесення Співаковського у список санкцій від російського окупанта - це визнання його роботи, визнання його позиції, - відзначив Андрій Гордєєв. 
Стосовно співпраці ВНЗ та роботодавців Херсонщини, Андрій Гордєєв звернувся до ректорів з проханням:
- Нам потрібна база інженерів, ІТ-фахівців - і щоб ваші випускники працювали тут, в українських, а ще краще херсонських роботодавців. У світі кожен 10-тий ІТ-спеціаліст - з України. Відповісти на питання - скільки кожен з херсонських ВНЗ може випустити ІТ-шників на рік, аби місцеві роботодавці забезпечили їх роботою, і потім на цьому зріс цілий кластер - це якраз ваше завдання. Ви ж не конкуренти в Херсоні - ви зараз конкуруєте з іншими регіонами світу! Інженерів, спеціалістів, які б працювали, наприклад, у сфері сонячної енергетики - сучасної, у нас нема, нам нема що запропонувати інвестору, бізнесу, який приходить на Херсонщину!
За обговоренням, голова ХОДА та ректори домовилися провести наприкінці року спільний Форум, куди запросять не тільки роботодавців та бізнесменів, а й директорів шкіл, голів сільрад та райрад, аби привернути увагу до профільної освіти, яка нині можлива у співпраці з бізнесом.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: