Херсон °C

Олександр Співаковський: «Профільність повинна фінансувати держава»

Новости » Общество
0
Сьогодні під час звіту за 4 роки діяльності депутатом Верховної Ради України, Олександр Співаковський виступив перед колегами з ВНЗ Херсона та прокоментував своє бачення нового законодавства про професійну та технічну освіту.
- Я був категорично проти передачі фінансування коледжів на місцеві бюджети, і зараз теж проти. Профільність повинна фінансувати держава – хоча би частково. Нам вже зараз необхідно впроваджувати модель гібридного фінансування професійної та вищої освіти – тоді можна буде створити потужну ланку коледжів. А зараз, скажу чесно, наприклад, у керівництва приватних ВНЗ є багато можливостей домовитися з «потрібними людьми» і отримати місця бюджетного замовлення. Таким чином ми ламаємо всю освітню інфраструктуру державних навчальних закладів. Зламати щось набагато легше, ніж попрацювати і домовитися. Потім, коли наша демографічна ситуація стабілізується, з’являться діти, які захочуть отримати ту чи іншу професію, ми просто розведемо руками і вкажемо на порожнє місце…, - зазначив Олександр Співаковський.
Нагадаємо, сьогодні нардеп Співаковський звітував перед ректорами херсонських вищих навчальних закладів та розповідав про свою депутатську діяльність.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: