Херсон °C

«Шерифи» продовжують працювати на Херсонщині

Новости » Общество
0
Протягом 2018 року в Херсонській області продовжує дію соціально-направлений проект «Шериф». Реалізація проекту здійснюється за участю обласної державної адміністрації, Херсонського обласного центру зайнятості, Головного управління Нацполіції області та обласного військкомату. Про це повідомляє центр зайнятості.
Проект включає в себе організацію громадських робіт з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку. Виконують такі роботи інструктори, так звані «шерифи», які проводять профілактичну роботу з населенням з метою недопущення порушень громадського порядку. За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку поточного року до громадських робіт щодо недопущення порушень громадського порядку залучено 192 особи, з них – 72 з числа осіб, демобілізованих із зони АТО та 2 внутрішньо переміщені особи.
До функціональних обов’язків шерифів додано функції щодо інформування населення з недопущення незаконної вирубки лісових насаджень. З початку року до таких робіт залучено 48 осіб, у т.ч. у Голопристанському районі - 37 особи, у м. Нова Каховка – 11 осіб.
«Громадські роботи, що проводяться в рамках цього проекту, мають суспільно корисну спрямованість, сприяють зменшенню випадків скоєння злочинів та порушень громадського порядку, дотриманню громадянами норм благоустрою та підтримки в належному стані територій населених пунктів Херсонщини», - зазначив керівник обласної служби зайнятості.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: