Херсон °C

У Бериславському районі зафіксовано випадок сказу

Новости » Общество
0
2 листопада в Бериславському районі зафіксовано сказ. У поточному році – вже другий випадок. Цього разу жертвою хворого лиса стала коза - про це йдеться на сайті обласного управління Держпродспоживслужби.
Що потрібно знати про сказ і як уберегтися від захворювання.
Сказ – це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. На сказ можуть хворіти теплокровні тварини (коти, собаки, сільськогосподарські та дикі тварини), а також і люди. В дикій природі сказ поширений серед лисиць, вовків, єнотів, куниць, барсуків, кажанів.
Єдина можливість уникнути небезпеки – щеплення.
У хворих на сказ тварин змінюється поведінка. Дикі тварини втрачають страх, наближаються до людської оселі, нападають на домашніх тварин або на людей. Хворі домашні тварини можуть бути неспокійними або пригніченими, відмовляються від їжі та води, кусають, дряпають хазяїв, нападають на інших людей.
При появі скаженої тварини необхідно негайно сповістити закладиДержпродспоживслужби!
Хворі на сказ тварини небезпечні вже до початку прояву захворювання. Тому, не слід підбирати навіть здорових на вигляд бездоглядних тварин.
Щорічно доправляйте на щеплення проти сказу домашніх та сторожових собак.
Пам’ятайте, сказ – це смертельна хвороба! Тому вчасно робіть щеплення домашнім та свійським тваринам. Не легковажте своїм життям! Вчасно звертайтеся за медичною допомогою!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: