Херсон °C

У Херсонській ОДА обрали перевізників на регулярні маршрути

Новости » Общество
0
У Херсонській ОДА відбулось засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути) на чолі з начальником управління транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації Валерієм Соценко.
До складу конкурсного комітету увійшли спеціалісти управління, патрульної поліції Херсону, Укртрансбезпеки, Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області та керівники і члени громадських організацій.
Валерій Соценко поінформував присутніх про те, що подача документів від перевізників-претендентів на участь у конкурсі з перевезення пасажирів тривала до 19 жовтня 2018 року та попередив про персональну відповідальність кожного члена конкурсного комітету за прийняття рішень з визначення переможця конкурсу на маршрутах.
Так, комітетом були розглянуті такі маршрути, об’єднані в об’єкти конкурсу:
Аеропорт "Херсон" – Чонгар "КПВВ" та Аеропорт "Херсон" - Ставки "КПВВ"ч/з  Каланчак;
Каланчак (КПВВ) - Херсон АС "ЮГЬ";
АС Лазурне – Херсон АС " ЮГЪ ";
Лазурне - Херсон АС "ЮГЬ";
АС Лазурне – Херсон АС "ЮГЪ";
"АС "Скадовська" – АС "Херсонська міжміська"  ч/з Виноградове та Херсон АС "ЮГЬ" - Скадовськ АС;
Приморське - Херсон АС " ЮГЪ ";
Херсон АС " ЮГЪ " – Приморське;
Херсон АС "ЮГЬ" - Каланчак (КПВВ);
Залізний Порт – Херсон АС " ЮГЬ ";
Херсон АС " ЮГЬ " - Залізний Порт.
Конкурсний комітет обирав переможців шляхом таємного голосування. У результаті схвальні рішення й можливість здійснювати перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, протягом 5 років отримали такі перевізники: ПП «Поярков», ФОП Демчук О.А., ПП «Корсар», ФОП Присяжний А.В. та ФОП Камінський О.В.
Начальник управління транспорту та зв’язку ОДА Валерій Соценко запевнив: «Кожен автоперевізник-претендент пройшов ретельну перевірку, в ході якої враховувався стан автомобілів, їх кількість, наявність автопарку, обов’язковий щоденний технічний і медичний огляди та багато іншого. Вимоги до перевізники були однаковими, не зважаючи на авторитет підприємства. Тож було обрано найдостойніших для здійснення регулярних пасажирських перевезень мешканців і гостей Херсонщини».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: