Херсон °C

У Херсоні проїзд у маршрутках коштує 6 гривень

Новости » Общество
0
Це рішення щойно було прийняте на засідання виконкому Херсонської міської ради. За рішення проголосували 15 членів виконкому, 2 були проти, 4 утримались.
Так, проїзд в маршрутках коштуватиме 6 грн, виключення будуть робити тільки для школярів (але їм обов’язково треба буде показати учнівський квиток водію).
Зміну тарифу обговорювали не дуже довго. Виступили В’ячеслав Нікітєнков – начальник управління транспорту міста та Марина Віркун – керівник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку у міськраді.
Чиновники говорили про те, що на лінію зараз виходять половина автобусів від тієї кількості, яка потрібна місту, а водіїв лише 350 – потрібно 700 аби маршрутки рухалися і в вечірній та нічний час.
- Ще у серпні перевізники хотіли підвищення до 8 грн, а ми зараз підвищуємо до 6 грн,зазначив В’ячеслав Нікітєнков.
Від Марини Віркун присутні почули наступне:
- У розрахунках наших вказана зарплата водія – 8 тисяч гривень. Зараз вони отримують менше. І ми продовжуємо працювати в напрямку пропозицій громадської ради
Резолюція, яку прийняли на громадських слуханнях начебто теж врахована у рішенні виконкому – про це сказав мер Володимир Миколаєнко. Там вказано, що маршрутки мають дотримуватись графіків руху та закупити навігатори. Обіцянка у рішенні є навіть така, що якщо перевізники не встановить навігатор до 1 лютого, то начебто йому мають повернути тариф у 4 грн. Чи повірять цьому херсонці? А головне чи стане це перешкодою для перевізників?
Міського голову Володимира Миколаєнка під час прийняття рішення про тариф на проїзд цікавило геть інше. Він розкритикував В’ячеслава Нікітєнкова за виступ російською:
- Якщо ви й надалі спілкуватиметесь такою мовою, то завтра вже підете зі своєї посади!, - сказав Миколаєнко.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: