Херсон °C

В області реформуватимуть військові комісаріати

Новости » Общество
0
У Херсоні працівники військкоматів зібрали журналістів, аби розповісти про рішення Міністерства оборони України реформувати військові комісаріати в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП) — структура органів місцевого військового управління України, яка покликана замінити собою радянську систему військових комісаріатів. Згодом за результатами експериментального розгортання досвід повинен поширитися на всю структуру військових комісаріатів України й замінити її.
В 2018 році переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки має відбутися у 4 областях України. 111 таких установ створяться на Чернігівщині, Рівненщині, Дніпропетровщині та Одещині. Потім така реформа чекає на всі області, в тому числі і Херсонську.
- Передбачається реформування та забезпечення ефективного функціонування місцевих органів військового управління, якими є військові комісаріати. Це буде сприяти забезпеченню прозорості в системі надання послуг військовозобов'язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей, удосконалення порядку комплектування військ (сил) особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи. Основне завдання – орієнтувати свою роботу якнайближче до людей. Формально – ми відходимо від застарілої назви «військовий комісаріат», але це  буде дійсно нова модель, яка структурно ділитиметься на два блоки: оборонна робота (комплектування особовим складом у мирний та воєнний час, організація та ведення територіальної оборони), а також соціальна підтримка та юридична допомога населенню у військовій галузі, - розповів полковник, військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Ігор Буднік.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: