Херсон °C

Яке майбутнє чекає загони територіальної оборони

Новости » Общество
0
Генеральний штаб Збройних Сил України протягом 2018 року перевів війська територіальної оборони на бригадну структуру. За планом, загони оборони, які були у кожному районі (місті) були переформовані у батальйони та зведені у бригади, що повинно покращити керованість і боєздатність військових частин територіальної оборони.
За повідомленням військових комісарів Херсонщини, таких бригад буде не менше однієї на область. Управління бригадою буде здійснювати відповідні оперативні командування Сухопутних військ ЗС України.
При цьому, в області також залишаться окремий стрілецький батальйон, що формується обласним військовим комісаріатам та роти охорони військових комісаріатів, згідно структури військ територіальної оборони, яка була запроваджена наприкінці 2014 року.
- До 2020 року планується озброєння бригади протитанковим озброєнням і 60-мм мінометами вітчизняного виробництва – по мірі їх виготовлення військовою промисловістю. Бригада територіальної оборони комплектується як військовослужбовцями кадру так і резервістами, які складатимуть основну чисельність і призиватимуться на службу у разі необхідності. Резервісти регулярно проходитимуть підготовку на навчальних зборах, а решту часу будуть вести звичайне цивільне життя, - повідомив підполковник, начальник відділу територіальної оборони Херсонського обласного військового комісаріату Андрій Тимощук. - Основною перевагою для тих хто уклав контракти на проходження військової служби у військовому резерві бригади ТрО є призов, у випадку оголошення мобілізації, до складу бригади територіальної оборони, та виконання службових обов’язків лише на території районів Херсонської області.
Нагадаємо, що завданням бригади територіальної оборони є:

- охорона та оборона важливих об’єктів та комунікацій;
- підтримання правового режиму воєнного;
- боротьба з незаконними збройними формуваннями та диверсійно-розвідувальними силами противника.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: