Херсон °C

Мешканці Херсонщини скаржаться Олександру Співаковському

Новости » Общество
0

Мешканці Херсонщини скаржаться Олександру СпіваковськомуЯк повідомляє On-line приймальня О. Співаковського протягом двох тижнів до народного депутата України надходило 26 звернень від громадян та організацій, з яких 5 - колективних.

«Більшість звернень стосувалось призначення субсидій, скарг на бездіяльність з боку департаменту ЖКГ міської ради, правоохоронців, державних органів та органів місцевого самоврядування тощо. Як і завжди, надходили звернення щодо отримання юридичних консультацій, на які надаватись усні та письмові консультації, бланки відповідних заяв», - йдеться у повідомленні.

Роз’яснення Мінсоцполітики щодо впливу розміру субсидії на зміни у вартості ціни на газ: https://www.msp.gov.ua/news/16196.html.

Чергові випуски «Поради юриста», щодо огляду основних змін до призначення субсидій: https://www.facebook.com/alexey.sakovnich/posts/2260555730682065та щодо поділу спільно нажитого майна під час «цивільного шлюбу»: http://pivdenukraine.com.ua/…/yakshho-virishili-rozijtis-p…/.

На підставі скарг громадян та організацій до приймальні за два тижні було підготовлено та надіслано у відповідні державні органи 7 депутатських звернень.

Нагадуємо, що громадська приймальня працює щочетверга з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (зупинка вул. Ладичука), тел: 0552-49-60-09.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: