Херсон °C

У Богданівці Каховського району з’явиться сучасний парк

Новости » Общество
0

Про те, що останнім часом слово рейдерство стало дуже популярним, в тому числі, й на Херсонщині, годі й говорити. На жаль, не всі ще забули, як стріляли в людей на полях в Каланчацькому та Чаплинських районах, забирали врожаю у фермерів і у Голопристанському районі. Поки йдуть судові засідання зі вказаних ситуацій, все ж таки, страждають звичайні люди, що працюють на землі: вони втрачають здоров’я, роботу…

Про рейдерство заговорили й у Каховському районі. Керівник сільгосппідприємства «Гаван» Генрі Мелконян зауважує, що нині рейдерів цікавлять тільки ті підприємства. Що приносять людям стабільний дохід та розвинену соціальні допомогу.

Журналісти побували в селі Богданівка Каховського району. Ми, в свою чергу, вирішили поцікавитися, що і хто став об'єктом для уваги.

Сільгосппідприємство «Гаван» і його керівника Генрі Мелконяна побачили в Богданівці Каховського району 15 років тому, коли розпався радгосп і люди залишилися без нічого.

- Тоді мені було 32 роки, я приїхав сюди один. До цього я жив у Новотроїцькому районі, приїхав в Україну в 1988 році, вже 30 років я живу в Україні, мої діти тут народилися і здобули освіту, це для мене друга Батьківщина. Тоді ніхто мене не уявляв, я просто зібрав народ, розповів, що готовий працювати. Тоді розпався радгосп, як зараз пам'ятаю - весна була холодною, пшениця вимерзла - люди були в розгубленості, адже всі їхні надії були на пшеницю, а урожай вимерзнув, і село залишилося без керівника ... У п'ятницю ми розмовляли з людьми, а в понеділок одностайно всі прийняли рішення віддати землю в оренду. Підкреслю, що люди зустрічалися не тільки зі мною, але повірили мені, - згадує Генрі Мелконян…

Сьогодні в Богданівці замість розрушеного зернотоку стоїть розвинуте сільгосппідприємство, на якому в основному працюють місцеві жителі.

Для працівників господарства створено умови праці європейського зразку. У селі крім того, що допомагає агрофірма «Гаван» розвиткові соціальної сфери, ремонту доріг, вже зовсім скоро з’явиться сучасний парк. Проект паркової зони вже виготовлено.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: