Херсон °C

Екскурсія для дітлахів від рятувальників

Новости » Общество
0
15 листопада до 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини Суворовського району м. Херсона на екскурсію завітали учні 1-4 х класів Християнської школи «Дивосвіт» м. Херсон. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Херсонській області.
Екскурсія виявилась досить насиченою та цікавою для дітей. Адже рятувальники кожного разу у таких зустрічах ставляться до дітей з непідробною увагою і доброзичливістю. Дорослі чоловіки доступно розказали їм про свою роботу, про те на скільки важливо у повсякденному житті дотримуватись правил безпеки. Крім усного спілкування, вогнеборці наочно продемонстрували дітям спеціальну пожежну техніку і бойове спорядження.
Діти виявилися дуже допитливими. Вони задавали багато запитань і отримували на них відповіді. Для чого, як, чому? – не вгамовувалися хлопчики і дівчатка. Та суворовським рятувальникам не звикати. На кожній екскурсії вони намагаються бути серйозними і доступними водночас. Отож, дітлахам зустріч з представниками мужньої професії запам’ятається. Ще й штучним дощиком, під який діти трохи попали під час наочного показу роботи лафетного ствола.

 

Екскурсія для дітлахів від рятувальників

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: