Херсон °C

Бюджетна сфера в юридичному і антикорупційному вимірах - аудитори

Новости » Общество
0
Сфера державного фінансового контролю неможлива без юридичного супроводу контрольних заходів. Юридична діяльність фахівців завжди ґрунтується на правильному застосуванні, неухильному дотриманні правових норм та нормативних актів у бюджетній сфері. Про це повідомляє Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.
За результатами ревізій державні аудитори оформлюють адміністративні протоколи на посадовців. Звісно, за порушення ними окремих вимог чинного законодавства. Упродовж 9 місяців 2018, за допущені порушення 88 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної. Чотирьох осіб було звільнено з посад.
Правоохоронним органам передано матеріали 34 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 14 досудових розслідувань.
Крім того, херсонські аудитори ініціювали 7 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури на суму понад 2 млн грн.
Отже, системна юридична робота державних аудиторів націлена на зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни.
Антикорупційні заходи неможливі без суспільної нетерпимості до бюджетних корупціонерів і громадського осуду горе-посадовців, які вчинили корупційні діяння або сприяли їм.
Шановні громадяни! Звертайтеся на телефон довіри державних аудиторів  у місті Херсоні 0552 263628.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: