Херсон °C

У Херсоні відкрили табличку пам’яті загиблого АТОвця Володимира Сініцина

Новости » Общество
0
Сьогодні, 15 листопада, у Професійно-морському ліцею Херсонської державної морської академії відбулося урочисте вікриття таблички пам’яті Володимира Сініцина – уродженця села Новомиколаївка Новотроїцького району, який загинув у зоні АТО. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
Володимир Сініцин є випускником даного ліцею. У вересні 2014 року він вступив на військову службу за контрактом, брав участь у багатьох боях на Сході України. Володимир загинув 1 липня 2017 року біля села Піски Ясинуватського району Донецької області під час виконання бойового завдання. На той момент йому виповнилося всього 24 роки. Указом Президента від 22 січня 2018 року Володимира Сініцина було посмертно нагороджено орденом "За мужність” ІІІ ступеня.
У відкритті таблички пам’яті героя взяли участь представники Херсонської обласної ради, Херсонської ОДА, Херсонської міської ради, працівники Херсонської державної морської академії, бойові побратими хлопця.
"Я дякую закладу та мамі Володимира за достойно вихованого сина України, за героя країни та Херсонщини. На жаль, настав такий час, коли кожен із нас має задати собі питання: чи зможе кожен віддати своє життя за незалежність держави? Володимир Сініцин з гордістю виконав обо’язок перед країною. Ми віддаємо шану цій достойній людині”, – зазначив заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк.
"Я дякую всім, хто сьогодні прийшов, і всім, хто допоміг відкрити меморіальну табличку. Мій син мріяв стати моряком, але війна й Батьківщина змінили його життя. 9 січня 2014 року Володя пішов на військову службу. Він пройшов найгарячіші точки на Сході країни. В бою під Мар’їнкою отримав поранення та контузію. Після госпіталазіції він повернувся додому. Коли зібрався йти на війну знову, я його відмовляла, але не змогла його переконати. Останні його слова: "Мамо, вибач мені, але я не можу сидіти і думати, як гинуть мої побратими. А як мене не стане, усиновіть дитину…”, – розповіла Любов Левченко, мати Володимира Сініцина.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: