Херсон °C

На Херсонщині відкрили ще один ЦНАП

Новости » Общество
0
На Херсонщині відкрили ще один ЦНАП16 листопада, у смт Новотроїцьке відкрили Центр надання адміністративних послуг, який на сьогодні є одним з найкращих організаційних форм з надання послуг і взаємодії влади з громадами. Як повідомляє прес-служба ХОДА, завдяки ЦНАПу за принципом "єдиного офісу" громадяни можуть зручно та швидко отримати необхідні послуги.
На відкриття Центру завітали директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін, народний депутат України Сергій Хлань.
Новотроїцький ЦНАП надаватиме 135 адміністративних послуг для громадян України і це тільки початок. На облаштування кабінету з оформленням ID-паспортів громадян України та біометричних закордонних паспортів було витрачено 163,3 тис. грн. державної субвенції, обласного й місцевого бюджетів.
"Децентралізація передбачає відкриття таких Центрів, адже головна мета реформи - наближення адміністративних послуг до громадян. Новотроїцький район розташований поблизу тимчасово окупованого Криму, з відкриттям ЦНАПу  громадяни автономної республіки відтепер матимуть змогу оформлювати необхідні документи на території Херсонщини", - звернув увагу присутніх директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій.
Також він зазначив, що завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка щодо прийняття безвізового режиму для в'їзду українців до країн Європи зріс попит на оформлення закордонних паспортів, тож відкриття Центру надання адміністративних послуг у Новотроїцькому районі доцільне як для місцевих жителів, так і для мешканців сусідніх районів.
Під час урочистого відкриття ЦНАПу, його фахівці оформляли ID-паспорт громадянина України. Тож, присутні мали змогу переконатися в ефективності роботи Центру і комфортному отриманні адмінпослуг громадянами України не тільки в обласних центрах, а й у районах.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: