Херсон °C

Начальниця управління транспорту Херсона написала заяву на звільнення

Новости » Общество
0
У Херсонській міській раді мер продовжує з протестувальниками обговорювати проблему перевезень у місті. Наразі тиск на чиновників таки дав результат: начальниця міського управління транспорту та зв’язку Марина Віркун під пильним наглядом херсонців написала сама заяву на звільнення.
Ще один чиновник, звільнення якого вимагають херсонці, це Павло Макейчик – керівник КП «Херсонкомунтранссервіс», яке займається перевезеннями в Херсоні.
Однак на свій захист,Павло Макейчик відповів херсонцям, що жодного відношення не має до транспортного колапсу. Мовляв, винні тільки водії, які протестують у «Херсонкомунтранссервіс».
- Я на посаді 2 місяці тільки, перевізники влаштували бунт на підприємстві, 16 листопада вони всі не виїхали на лінію, 17 і 18 теж, вони саботують виїзд. Я  направив листи до прокуратури та СБУ, стосовно їхніх дій. Сьогодні я направив листи про розірвання договорів з ними. Ви нічого з цими перевізниками не зробите!!! Навіть, якщо я підпишу заяву на звільнення, це нічого не вирішить! Носять до мене ніякі не «побори», ці гроші йдуть у податкову, ці гроші йдуть у бюджет. А до мого приходу цього не було! От водії й влаштували бунт! Я готовий платити їм за оренду, а вони не виставляють ціну!
Натомість водії, присутні на протесті, висловили свою точку зору:
- Ми віддали Макейчику автобуси в оренду за 1 грн, а він не дав зарплату водіям, не заправив автобуси пальним - ми вимагаємо відставки! Він просто нас шантажує!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: