Херсон °C

Тиск громади Херсона на мера дає наслідки - договори з перевізниками розірвано

Новости » Общество
0

Протестувальники в міській раді змусили міського голову Володимира Миколаєнко написати заяву до прокуратури про кримінальне правопорушення перевізників. У документі вказано, що за невихід на маршрути починаючи з 16 листопада, представники фірм-перевізників порушили закон.

Далі під тиском громади Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про розірвання договорів з фірмами-перевізниками. Однак, в сьогоднішніх копіях цих документів було вказано «негайно розірвати договори», натомість як у підготовлених мером напередодні було вказано «з 4 грудня» розірвати договори.

Після цього мер Миколаєнко почав спілкуватися з журналістами та херсонцями, вказуючи, що у транспортному колапсі насправді винуваті ті, хто ініціював відміну рішення виконкому про тариф на проїзд у 6 гривень. І, «всі ці крики і розмови, ні до чого не ведуть»! Також мер звинувачував водіїв, які прийшли на протестну акцію.

Досить цікавою стала заява одного з водіїв маршрутних автобусів. Він повідомив загалу про те, що ще у четвер Миколаєнко збирав у себе представників фірм-перевізників, і вимагав від маршрутників виїжджати на маршрут виключно за ціною квитка у 8 гривень.

Мер Володимир Миколаєнко назвав протестну акцію херсонців «зібранням, яке нічого конкретного не вирішить, і спекулятивними заявами». Також мер порадив херсонцям звертатися до суду, якщо вони бачать порушення.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: