Херсон °C

Фермерське господарство оголосило конкурс для школярів

Новости » Общество
0
Фермерське господарство Херсонщини, яке є виробником найдорожчої в світі спеції – шафрану та організатором туристичного заходу «Маленька Голандія на Херсонщині»  оголосило конкурс малюнків для школярів. Для участі в конкурсі необхідно намалювати свій варіант логотипу ФГ «Шафран Любимівський» (формат А1) і підписати слоган до логотипу.
Отримані малюнки будуть виставлені на офіційній ФБ сторінці господарства, а переможці обиратимуться за кількістю вподобань (лайків) під малюнком.
Участь у конкурсі можуть брати шкільні колективи з усієї України, переможцям – безкоштовний вхід для всього класу на відвідання «Маленької голандії на Херсонщині» у період цвітіння тюльпанів. Роботи приймаються до 22 грудня 2018 року за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 118/57  ФГ "Шафран Любимівський", електронна пошта: Lyudmilablg@ukr.net.
Учасники з інших міст та області можуть свої роботи надіслати на  електронну адресу, а саму роботу надіслати поштою. Така робота буде зарахована та прийнята на загальних умовах. Переможці конкурсу, які не зможуть приїхати на цвітіння тюльпанів, обов'язково отримають нагороди у вигляді сувенірної продукції з логотипом ФГ, а безкоштовні квитки перейдуть до учасників, робота яких посяде друге місце.
Переможці конкурсу будуть оголошені 29 грудня 2018 року.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: