Херсон °C

Колишній керівник податківців «попався» на махінаціях з електроенергією

Новости » Общество
0
Енергетикам «Херсонобленерго» доводиться майже щодня виявляти порушення Правил роздрібного ринку, інакше кажучи, факти споживання електричної енергії поза обліком. І доволі часто виходить, що «крадуть» електроенергію далеко не завжди через скрутне матеріальне становище, а як раз таки через бажання заможних та спроможних можновладців скористатися електроенергією «на халяву».
Ще не затихло обурення херсонців з приводу судді-крадія, а як вже на минулому тижні під час рейдової перевірки інспектори в домогосподарстві поважної людини, колишнього керівника податкової служби, виявили прихований пристрій. Власник оселі улаштував за картиною відгалуження та за допомогою перемикача користувався електроенергією поза лічильником. Про це повідомляє прес-центр товариства.
Дивлячись на картину, господар, як висококультурна та вихована особа, водночас насолоджувався витвором мистецтва та прихованим за нею джерелом свого достатку.
З виявленим фактом порушення бідолага погодився. А сумнівний спосіб економії обійдеться колишньому чиновнику в кругленьку суму – понад 120 тисяч гривень.
Споживати електроенергію позаобліково – це протизаконно, і рано чи пізно за таку «економію» доведеться відповідати. Та і коштує це набагато дорожче, адже страждає при цьому не лише сімейний бюджет, а і репутація господаря.
Насолода від того, що вдалося обманути лічильник, триватиме недовго.
Енергетики знають усі способи, і виявити порушника - це лише справа часу.
Тож «Херсонобленерго» радить споживачам економити електроенергію не протизаконними способами, а раціональним та ощадливим її використанням. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: